Ilmumas

   

 

Betti Alver

OMAJUUR

 

Valikkogu ühe meie tuntuma poetessi luulest. Koostanud Kristi Metste.

 

   

 

Eduard Bornhöhe

TASUJA

 

Jutustus Eesti vanast ajast

 

 

Reeli Reinaus

SAN AGUSTINI VEREOHVRID (sari „Nõidkapteni needus“ 3. osa)

 

Pääsenud zombide käest ja astunud vastu veel hulgale ohtudele, jõuavad Atlantis ja Neptunus viimaks saarele, kust kõik kunagi alguse sai. Et neid tabanud needus lõplikult võita, tuleb peategelastel siseneda aardekoopasse ja viia läbi ohtlik riitus. Kuid kõik ei lähe sugugi nii, nagu plaanitud. Saar ja koobas on endiselt ettearvamatud paigad, tulvil kurjust ja kättemaksuhimuliste surnute hingi. Ja piraatide endi leeris võib peituda nii mõnigi reetur …

 

„San Agustini vereohvrid” on seiklusliku raamatutriloogia viimane osa, järg raamatutele „Nõidkapteni needus” (2010) ja „Poisid Mustalt Hobuselt” (2013).

 

 

M. C. Beaton

AGATHA RAISIN JA ALP ABIÕPETAJA

 

Agatha Raisin on masenduses – tema eksabikaasa põgenemine kloostrisse tundub järjest rohkem lihtsalt ettekäändena Agatha juurest jalga lasta; tolmune Carsely on tüütu paik elamiseks ja naaber John Armitage on veel kõige tüütum. Kui aga kirikusse saabub uus abiõpetaja Tristan Delon, kelle sinistesse silmadesse upuvad peaaegu kõik külanaised, tunneb Agatha end pilvedesse tõusvat, sest see kuldsete lokkide ja taevassiniste silmadega meesiludus kutsub just tema enda juurde õhtusöögile. Paraku ei jätku Agatha õnne kauaks.

 

 

Charles Clover

MUST TUUL, VALGE LUMI: VENE NATSIONALISMI UUS TÕUS

 

Ajakohane ning palju tähelepanu pälvinud raamat praeguse aja Venemaast.

 
 

Melanie Fennell

VÕIT MADALA ENESEHINNANGU ÜLE

 

Populaarse kognitiiv-käitumisteraapia raamatu teine, ümbertöötatud trükk.