Kontakt

Toomas Leito

juhatuse esimees +372 6691 897 toomas@tnp.ee
Tauno Vahter peatoimetaja +372 6691 894 tauno@tnp.ee
Mihkel Mõisnik toimetaja +372 6691 892 mihkel@tnp.ee
Mari Karlson toimetaja +372 6691 896 mari@tnp.ee
Priit Põhjala toimetaja +372 6691 895 priit@tnp.ee
Sash Uusjärv toimetaja +372 6691 893 sash@tnp.ee
Cia-Helena Meldo müügi- ja turundusjuht +372 6691 890 cia@tnp.ee

 

AS Tänapäev

Pärnu mnt. 20, Tallinn 10141

Tel: +372 6691 890

Faks: +372 6691 891

E-mail: tnp@tnp.ee

tibi tallerk

logo round

Tänapäeva logo on detail praeguse Iraagi alalt Samarrast leitud kausilt, mille viimane teadaolev asukoht oli Baghdadis Iraagi Muuseumis. Arvatavasti pärineb see ajast 5000 e.Kr. ning kujutab skorpionijumalannat, kes aitas ravida mürgiseid hammustusi. Teda tunti mitme nime all, näiteks Egiptuses oli selleks Selket. Logo autor on Tõnu Kaalep, kes leidis selle Vojtech Zamarovsky raamatust “Alguses oli Sumer” (1966, e.k. 1980). Me ise kutsume skorpionijumalannat mõnevõrra vähem austavalt, lihtsalt “logotüdrukuks”.

 

Hulgimüük ja edasimüüjad:

Rahva Raamat Hulgi
Peterburi tee 92E
11415 Tallinn
Tel: (+372) 618 0010
Apollo Raamatud
Põikmäe 2, Tänassilma küla
76406 Saku vald, Harjumaa
Tel: (+372) 633 6000